Witajcie na mojej stronie!

„Ziemniak i Spółka” zabierze was do kartoflanego świata. Główne role w naszym menu grają pieczone ziemniaki wypełniane różnego rodzaju nadzieniem – przygotowywanym codziennie na świeżo przez nasz zespół. Oprócz tego mamy smażone na świeżo placki ziemniaczane podane w różnej postaci, domowe frytki własnej produkcji które smażymy w stylu belgijskim a także inne ziemniaczane przysmaki.

Jesteśmy szczecińską marką która powstała w sierpniu 2015 roku, dzięki ciężkiej pracy w którą nasz zespół wkłada całe swoje serce, liczba gości naszego pierwszego lokalu rosła z miesiąca na miesiąc aż była tak duża że dokładnie w rok po otwarciu zmieniliśmy lokalizację – z punktu który miał 40 m2 i 7 miejsc siedzących przenieśliśmy się do lokalu o powierzchni prawie 200 m2 – który bez większego problemu pomieści 70 osób.

Kolejnym naszym sukcesem była zgoda na wynajęcie nam powierzchni w jednej z największych i najbardziej prestiżowych galerii handlowych w Polsce – Galeria Kaskada w Szczecinie, gdzie mamy jedną z lepszych lokalizacji w strefie foodcourt i ramię w ramię sąsiadujemy z najsłynniejszymi markami gastronomicznymi świata.

Jesteśmy pierwszym i jedynym w Polsce konceptem gastronomicznym który oferuje franczyzę dla smażonych na świeżo placków ziemniaczanych. Nasze motto brzmi: „Bo pasja tworzy jakość”. Zapraszamy!

Jedzenie na dowóz / Dania z dowozem

Ziemniak i Spółka oferuje także dania na dowóz na terenie Szczecina. Możecie zamówić ulubionego ziemniaka do domu lub do pracy – dowieziemy 🙂

Ziemniak jako jedzenie z dowozem sprawdzi się przy każdej okazji! Szybko, pysznie i zawsze świeżo ?

Zapraszamy do dobrej zabawy!

Sprawdź menu